Naše kurzy

Štúdiom v Škole akútnej homeopatie sa učíte nazerať pod povrch, vidieť viac do hĺbky a nachádzať tam veľmi potrebné súvislosti, nielen pre zdravie, ale aj pre svoj život.

Vzhľadom na mimoriadnu situáciu sme kurzy preniesli do internetového priestoru a veľmi sa nám to osvedčilo.

Preto ich teraz ponúkame online prostredníctvom Zoomu.

ŠKOLA AKÚTNEJ HOMEOPATIE v spolupráci so SLOVENSKOU AKADÉMIOU KLASICKEJ HOMEOPATIE

vám v Košiciach a v online priestore už 16. rok (od roku 2008) ponúka kvalitné základné homeopatické vzdelanie, ktoré s veľkou radosťou odovzdávame v obľúbených kurzoch:

  • DOMÁCA HOMEOPATIA I – základný polročný kurz akútnej homeopatie pre domácu prax
  • DOMÁCA HOMEOPATIA II – obrazy najpoužívanejších liekov v homeopatii (polychrestov)
  • DOMÁCA HOMEOPATIA III – základy konštitučnej homeopatie
  • SCHÜSSLEROVE SOLI – liečba pomocou dvanástich bunkových solí
  • AKÚTNA TABUĽKA – liečba akútnych chorôb pomocou tabuľky indického homeopata, Dr. Prafulla Vijayakara
  • SILA ČLOVEKA – jedinečné spojenie homeopatie s osobnostným rozvojom
  • SILA ŽENY – budeme tu hľadať pieseň našich duší a vlastnú intuíciu

PRIHLÁSIŤ SA NA KURZY MÔŽETE NA TELEFÓNNOM ČÍSLE 0905 503 982 ALEBO MAILOM NA ADRESE homeopat.kurzy@gmail.com

Kurz Domáca homeopatia je akreditovaný medzinárodnou organizáciou Medicina Alternativa Slovakia – jedinou neštátnou inštitúciou na Slovensku, ktorá má akreditačnú činnosť schválenú Ministerstvom vnútra SR. 

Absolventi Vďaka tomu získavajú akreditovaný certifikát.

Aj vám sa môže stať, že po absolvovaní kurzu budete vedieť pomôcť sebe a svojim blízkym, ale aj iným ľuďom v núdzi a môžete zažiť „homeopatický zázrak“ ako jedna z našich absolventiek, ktorá mi prednedávnom poslala tento mail a dovolila mi ho tu uviesť:

 

Dobrý deň, pani doktorka,
chcem sa s Vami podeliť o svoju poslednú skúsenosť s homeopatiou. Zase som raz ďakovala za tieto skvelé lieky a aj za Vás,
že ste mi prišli do života a tak veľa ste ma naučili…

Tu je príbeh mamičky, ktorá prežívala u svojej 6-ročnej dcérky každý mesiac muky…
Elinka od roku 2011 trpí syndrómom periodickej horúčky, je sledovaná v poradni pre tieto horúčky. Ich príčina je neznáma, a preto sa radia k autoimunitným ochoreniam. Horúčky vyzerajú ako angína. Vo vyšetrení krvi a moču sa žiadne abnormality nenašli a jediné riešenie lekárov je podávať každý mesiac kortikoidy. Tie však horúčky neliečia, iba ich do týždňa zastavia, ale o mesiac sa objavia znovu. Sú okolo 40°C, zraziť sa dajú ťažko, ani čípky, čo dostávala, nezaberali…

S touto mamičkou som sa stretla cez internet v rámci svojej práce a vyžalovala sa mi. Ja som jej napísala o homeopatii, s ktorou nemala takmer žiadne skúsenosti, aj keď pár homeopatík mala doma, ale nevedela, ako ich užívať. Následne jej dcérka opäť dostala horúčku, na ktorú jej mama už nechcela dať kortikoidy. Preto ma poprosila, či by som jej nevedela pomôcť. Elinka mala horúčku 38°C a bolelo ju hrdielko aj celé telíčko, hlavne nožičky. Po mojom ďalšom vypytovaní sa som dostala aj iné príznaky, ktorých som sa vedela zachytiť. Celé to začalo medzi 16,00 – 20,00 na pravej strane hrdielka, ktoré ju pálilo, a postupne sa posialo bielymi vriedkami. Bola zimomravá. Dali sme jej Lycopodium, ktoré náhodou mali doma. Okolo 22,00 hodiny jej začala stúpať teplota a od 39,5°C sme ju začali riešiť, ako ste nás to učili. Príznaky boli na Belladonu, ktorú tiež mali doma. Teplota po nej začala krásne klesať a hrdielko sa nehoršilo. Ráno sa zobudila úplne bez teploty, bolesti hrdielka takmer neboli, krásne sa najedla a ešte si vypýtala aj chlebík navyše. Na ďalší deň sa už hrala úplne zdravá s deťmi v škôlke. Mamička, keď ráno videla ten homeopatický zázrak, že večer pre bolesť hrdla nemohla nič jesť, mala vysokú teplotu a ráno skoro zdravá, od šťastia sa rozplakala a ďakovala, že homeopatia existuje.

Pani doktorka, pokračujte aj naďalej v tom, čo robíte, pretože Vaša práca má zmysel. Ďakujem Vám za všetko, čo ste ma naučili.

Danka Denciová
Žilina

Dr. Jana Kolenová, SAKHom.

klasická homeopatka s praxou v Košiciach 

0905 503 982

jana.kolenova@gmail.com