Ohlasy na kurzy

najnovšie Ohlasy na online kurzy

Inak, tie kurzy sú úžasné! Veľmi veľa mi dávajú do života. Povedala by som, že mi dali úplne niečo iné, čo som od nich na začiatku očakávala. Dalo mi to omnoho viac. Obrovská vďaka pre vás všetkých, ktorí meníte nás, naše životy k lepšiemu.

Katka

Veľmi pekne by som sa Vám chcela poďakovať za úžasné semináre Domácej homeopatie. Tento seminár mi otvoril okno do oblasti, s ktorou som mala osobnú skúsenosť (veľmi pomohla mojej dcére a mne), ale až počas seminára som zistila, čo ešte homeopatia dokáže. Aký veľký dar ste nám dali do rúk. Ešte raz veľmi pekne ďakujem.

Slávka K.

Ďakujeeem, za všetko a všetkým Vám. Veľmi veľa som sa naučila a s radosťou sa vždy pripájala. Rada budem pokračovať v Domácej homeopatii 2. Určite so mnou rátajte. Opatrujte sa a teším sa.

H.

Svoje pocity z kurzu neviem tak pekne vyjadriť a opísať ako Vy, ale možno na vyjadrenie mojich pocitov bude stačiť, že som mala v pláne zúčastniť sa len prvého seminára, ktorý mi chýbal z môjho predchádzajúceho kurzu v Bratislave z roku 2015. A zostala som aj na ďalších 6 víkendoch…  A po poslednom júnovom víkende, keď ste vypli Zoom, mala som slzy na krajíčku… Veľmi, veľmi vám všetkým ďakujem. 
S.

Ohlasy 2008 - 2019

Ďakujem Vám, že sme sa stretli a viem,  že ste TU. Veľa som sa od Vás naučila, pohľad na svet aj z inej strany – uhla. Precítiť ešte viac do hĺbky človeka a aj seba. Vážim si Vás aj ako človeka, aj ako homeopata.
Veľká vďaka!

Kurz Domácej homeopatie ma veľmi obohatil. Dozvedela som sa veľa zaujímavostí. V mnohých oblastiach mi doplnil informácie, pospájal ich, dal im hlavu a pätu, dovysvetľoval mi súvislosti hlavne z filozofického a duchovného hľadiska. Pomohol mi viac pochopiť rozmanitosť a jedinečnosť každého z nás. Veľmi sa mi páčilo zistenie, že s každou ťažkosťou, neduhom sa dá niečo robiť, že na to existuje liek alebo cesta na zlepšenie. Získanie terapeutického zošita vnímam ako veľmi praktické a užitočné. Kurz ďaleko predčil moje očakávania.

Ľubomíra, Bratislava

Milá pani Janka,
ani som nečakala, že učenie sa môže byť takým radostným, humorným a tvorivým podujatím. Ďakujem za zážitok spojenia vedomostí, umenia a Ducha.

S úctou a vďakou
Evka, Košice-okolie

Dozvedela som sa o tomto kurze z internetu – cielene som vyhľadávala niečo podobné (keďže mi homeopatia veľakrát pomohla). Páčilo sa mi, že takto kvalitný kurz máme v KE, že sa tu vytvorila akoby rodinná atmosféra, že skúšanie vedomostí neprebiehalo stresujúcou formou:-)

Marieta, Košice

Pani doktorka,
patrí Vám moje veľké ďakujem za všetko, čo mi tento kurz dal, iný pohľad na veľa vecí, súvislosti, ktoré sú zrazu jasnejšie, množstvo vedomostí a informácií tak potrebných pre zdravšie žitie, zdravšie vzťahy a krajší život. Nepoznám iného človeka takého ako ste Vy. Veľmi si Vás vážim a obdivujem Vás. Ďakujem.

Alena, Košice

Na kurze som sa dozvedela ako šetrne a efektívne liečiť seba a rodinu. Dr. Kolenová má úžasný zmysel pre humor a dokáže úsmevom človeka zohriať od hlavy po päty. Homeopatia si získala moje srdce. V tomto kolektíve mi bolo veľmi príjemne. Ďakujem. Tempo prednášok bolo dobré, veľa sa písalo, veľa sa smialo, odchádzam trošku iná ako som bola. Žiadne stretnutie nie je náhodné, som za tieto stretnutia veľmi vďačná. 

Ľubka, Košice

Pani Kolenová!
  Ťažko sa mi Vás oddeľuje od samotnej homeopatie, pretože informácie o nej prišli ku mne od Vás, cez Vašu osobnosť (čo je tiež veľmi dôležité). Na mojej ceste k sebe zohráva už homeopatia teraz veľkú úlohu. Ale okrem homeopatie ako takej, som sa veľa naučila od Vás ako od človeka. Vo Vašich slovách a správaní sa som našla najväčšiu podporu v otázkach materstva. Pri najťažších situáciách, pri rozhodovaniach som čerpala z Vašich slov a rád.
    Veľa som sa naučila od Vás aj tým, že som mala možnosť vidieť Vás pri práci s ľuďmi, pri komunikácii s nimi. Je úžasné, ako dokážete korigovať, riadiť toľko ľudí, dať im priestor aby sa cítili dobre, splniť plán, nasledovať srdce, vycítiť kam a ako je potrebné, aby sa uberali jednotlivé témy… Proste úžas. Prirodzene, pekne, príjemne, s obrovskou láskou. To ste pre mňa Vy.
    Tento kurz bol pre mňa „2 v 1“, pretože pomimo dôležitých informáciách z homeopatie prúdili do môjho srdca aj úplne iné informácie od Vás, cez Vás, za ktoré Vám ďakujem.

Marta, Košice

O kurze som sa dozvedela vlastnou iniciatívou. Tým, že som počula o homeopatii, našla som si na internete kurzy a rozhodla som sa podľa vlastného uváženia a recenzíí o Vás práve pre Vás. A urobila som veľmi dobre.

Alena, Veľký Krtíš

Páčilo sa mi úplne všetko, bol to jedinečný kurz, veľmi obohacujúci, plný zaujímavých informácií, poznatkov a zároveň to bol kurz osobného (aj osobnostného) rozvoja. Vďaka tomuto kurzu som viac prenikla do tajov homeopatie a len sa utvrdila v tom, že ozaj funguje a je jedinečná a doposiaľ ničím neprekonaná liečebná metóda. Ďakujem z celého srdca za všetko, čo ste nám tu odovzdali. Bol to ozaj supeeeeeeeeer kurz! Ku kurzu by som doplnila len ďalšie semináre.

Lenka, Bratislava

V prvom rade ďakujem, že vôbec takýto kurz ponúkate. Naozaj, podľa toho, čo nám prednášate, vieme poznatky aplikovať v praxi. Páči sa mi štruktúra, koncept, ako členíte témy a v podstate postup. Veľmi oceňujem všetky prípady, ktoré ste uvádzali. Ďakujeme aj za možnosť „nazrieť“ do Vášho života. Nie je ľahké rozprávať o sebe.

Lucia, Košice

Štruktúra kurzu, rýchly spôsob, ako sa orientovať v akútnych stavoch, a potom cez tieto obrazy zas postupne spoznávať obrazy liekov konštitučnejšie. Výborné boli prípady a spôsob, ako sme sa naučili repertorizovať a spoznávať „chytáky“… a načo si dávať pozor atď. 
Úžasné herecké predstavovanie obrazov liekov a príbehy z praxe, čo nám veľmi pomohlo chápať obrazy liekov.

Ďakujeme 

Páčilo sa mi:
– rozsiahle rozobratie tém
– mohli sme si odkonzultovať nejasnosti, problémy
– získali sme prehľad z rôznych oblastí (filozofia, psychológia, sebapoznanie)
– príjemný prístup, skvelé prostredie

Anna, Spišská Nová Ves   

Ku kurzu výhrady nemám, veľmi sa mi páčilo rozdelelnie zdravotných ťažkostí so tém, v praxi je to veľmi prehľadné, keď človek hľadá narýchlo liek pre niekoho chorého. 

No a čo bolo pre mňa obrovským prínosom, boli naše „filozofické okienka“, kedy som mala možnosť spoznať bližšie Vás, pani doktorka, čo ma teší, nakoľko ste pre mňa veľmi inšpiratívny človek, pozitívny a pre mňa vzor a po mojej dcérke druhý najlepší učiteľ. 

A samozrejme, tieto okienka mi pomáhali spoznávať samu seba a uľahčovalo mi to prácu na sebe. Dúfam, že niekedy dospejem do štádia vnútorného pokoja, ktorý srší z Vás.

Páčilo sa mi:
– prístup  a výučba liekov, ktoré sa dajú používať v praxi
– profesionalita prednášajúcej
Dr. Král, Košice

Veľké ĎAKUJEM Vám patrí za všetky vedomosti a zážitky. Za posun vpred v mojom živote – k poznaniu, že cesta, po ktorej som sa rozhodla kráčať, je tá správna a že je nás viac. Zo srdca Vám želám veľa krásnych poznaní, liečebných úspechov a radosti z tejto obdivuhodnej práce.

Renáta, Košice-okolie

Na kurze som získala veľa informácií. Dozvedela som sa informácie o očkovaní, takže som nedala dcérku zaočkovať. Úžasne pútavo viete rozprávať a zaujať príbehmi a skúsenosťami. Veľa som sa nasmiala a stretla zaujímavých ľudí. Ocenila by som pridanie ďalších seminárov, lebo mi to bude chýbať.

Andrea

Pani Kolenová, ste človek, ktorý veľmi významne vstúpil do môjho života a verím, že aj napriek všetkým úskaliam v našich životoch sa mi podarí udržať a priblížiť sa k posolstvu, ktoré z Vás vyžaruje.
Obdivujem Vašu múdrosť a veľkosť, ste požehnaním pre Vašu rodinu.
Prajem Vám všetko dobré!

Zdenka K., Prešov

Ďakujem za tento kurz. Dozvedela som sa o tom, ako pozorovať priebeh choroby, čo všetko považovať za symptóm a tak zvýšiť pravdepodobnosť úspechu pri výbere lieku. Celú rodinu liečim homeopaticky, aj seba, a máme s tým úžasné skúsenosti. Uvedomila som si, aká je homeopatia komplexná, a čím viac viem, tým väčšiu pokoru k nej mám. Viem vďaka kurzu rýchlo vylúčiť niektoré lieky hneď, a tým si zúžiť možnosť výberu liekov. Kurz bol bohato obsiahnutý a pokryl mi všetky oblasti akútnych problémov.
Daniela, Košice

Pani Janka, okrem toho, že na Vás obdivujem Vašu vytrvalosť, cieľavedomosť, úžasnú chápavosť a schopnosť vcítiť sa do pozície iných, patríte v mojom živote medzi pár veľmi dôležitých ľudí – učiteľov. Ako mi nedávno napísala kamarátka: „Učiteľ príde vtedy, keď je žiak pripravený.“ Po rokoch tápania som pripravená a Vám vďačná za to, že ste mi ukázali a naďalej ukazujete cestu von z tmy, do ktorej som spadla. Ďakujem.

Lucia

Milá pani Janka,
som veľmi rada, že mám túto možnosť povedať Vám, aká ste úžasná! Obávam sa, že mi na to nebude stačiť tento malý papierik, ale pokúsim sa v skratke povedať Vám, ako silno pozitívne ste na mňa zapôsobila a stále pôsobíte.
Ste veľký človek s ešte väčším srdiečkom. To, čomu sa venujete, sa bez srdiečka nedá robiť. Strašne veľa zo seba dávate, máte neuveriteľne veľa sily, trpezlivosti, tolerancie, lásky, pokory a skromnosti. Ja si Vás veľmi vážim a som šťastná, že som Vás spoznala. Ste môj vzor. Páči sa mi Váš zmysel pre humor, bez ktorého by nebolo tak veselo na seminároch. Máte v sebe aj veľa odvahy, lebo bez nej by ste neboli tam, kde ste. Obdivujem na Vás úsmev, ktorý Vám žiari na tvári aj v takých chvíľach, keď už idete na doraz. Ešte by som o Vás vedela napísať veľa pozitív, ale zhrniem to do poslednej vety: ste superžena, superdoktor, superučiteľ a mám vás veľmi rada!
Z celého srdiečka Vám želám len to najlepšie z najlepšieho.

Zuzka H., Košice

Dr. Jana Kolenová, SAKHom.

klasická homeopatka s praxou v Košiciach 

0905 503 982

jana.kolenova@gmail.com