SCHÜSSLEROVE SOLI

  • Jedná sa o 12 homeopatických liekov pripravených z bunkových solí v nízkom riedení (6 DH), ktorých využitie je vynikajúco opísané. Každý absolvent seminára ich dokáže jednoducho a bezpečne predpísať.
  • Tieto minerálne látky sú prítomné vo všetkých živých organizmoch na zemi, sú významnou súčasťou tela každého človeka, našich buniek (preto názov bunkové soli).
  • Ich využitie a tzv. biochemickú homeopatickú liečbu zaviedol do praxe lekár a homeopat Dr. Wilhelm  Schüssler.
  • Ak je ich hladina v bunkách narušená, prejaví sa to najprv oslabením celkovej vitality alebo príslušného tkaniva (napr. nervov, svalov…), v pokročilejšom štádiu neskôr nastúpi patológia=choroba.
  • Užívaním Schüsslerových solí sa dá liečiť anémia, kazivosť zubov, slabosť skloviny, vyčerpanosť organizmu, osteoporóza, vypadávanie vlasov, ale aj kašle kŕče, nádchy mnoho ďalších ťažkostí.

Dôležité:

Bunkové soli sú výborne odskúšané a účinné homeopatické lieky-terapeutiká. Sú praktickým doplnkom k akejkoľvek liečbe. Mimoriadne ich oceníte pri starších ľuďoch, ktorým ich môžete bezpečne podávať, alebo u tých ľudí, ktorí majú veľa rozmanitých diagnóz či užívajú viacero chemických liekov. No bezpečné je podávať ich komukoľvek, aj tehotným ženám, bábätkám a deťom. A samozrejme sú vhodné aj pre zvieratá a rastliny.

Dr. Jana Kolenová, SAKHom.

klasická homeopatka s praxou v Košiciach 

0905 503 982

jana.kolenova@gmail.com